TOPlist Gastroenterológ bez čakania

Gastroenterológ bez čakania

Ako sa objednať na vyšetrenie?

OBJEDNÁVANIE VYŠETRENÍ DOSPELÝCH
Gastroenterologia Nove Zamky

PACIENTI  Z OKRESU NZ
-telefonicky, faxom na 035-6423 285phone
(z mobilu priamo klikom na túto
ikonu)  e-mailom na
klucho (at) gastroenterolog.com alebo FB
Messengeroim (vpravo dole)
-cez formulár
Ak ste sa nedovolali na pevnú linku,
pošlite SMS klikom na túto ikonu smartphone
Mobil 0940 890 823
PACIENTI Z INÝCH OKRESOV

-na prvé vyšetrenie cez formulár
-na kontrolu e-mailom, FB Messengerom telefonicky alebo faxom 
Pacientov medzi 16-18 r. prijímame len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu. U detí vykonávame len endoskopie na odporúčanie detského gastroenterológa.  
Ak 
máte nad 50 rokov a chcete sa objednať na preventívne vyšetrenie hrubého čreva, najskôr si vyžiadajte u všeobecného lekára  vykonanie testu na skryté krvácanie do stolice a pri jeho pozitivite aj výmenný lístok.                                                                

Ordinujeme v pracovných dňoch. Bežnú zdravotnú starostlivosť poskytujeme od 8:00 do 13:00 hod. V iných termínoch vyšetrujeme len súrne prípady a vopred objednaných pacientov. Máme zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami v SR. Pacient hradí len výkony na vlastnú žiadosť alebo také,  ktoré jeho zdravotná poisťovňa neprepláca.

Pracujeme systémom časeniek, čo maximálne skracuje čakacie doby na vyšetrenie.
Maximálna čakacia doba na vyšetrenie odo dňa objednania je 14 dní, pri prednostných vyšetreniach 5 dní. V prípade záujmu je možný aj expresný termín po pracovnej dobe podľa cenníka


Pacient, ktorý je riadne poistený v SR, splní patričné zákonné predpoklady (teda na vyšetrenie si prinesie výmenný lístok alebo  v urgentom prípade príde bez neho) za vyšetrenie neplatí.  Platby sa týkajú len výkonov na vlastnú žiadosť alebo nepoistených pacientov.

PACIENTI  Z OKRESU NZ sa môžu objednávať na tel. a fax. čísle 035-6423 285,  mobil 0940 890 823, e-mailom na klucho (at) gastroenterolog.com alebo cez tento formulár
V individuálnych prípadoch si možno vyžiadať termín aj mimo ordinačných hodín, prípadne návštevu v byte pacienta (návštevná služba len pre pacientov z okresu Nové Zámky, ktorí boli aspoň raz vyšetrení v našej ambulancií alebo ležali v nedávnej dobe v nemocnici) Tieto služby sú spoplatnené podľa cenníka


PACIENTI Z INÝCH OKRESOV na prvé vyšetrenie vás láskavo prosíme, objednať sa cez tento formulár. Pri kontrolnom vyšetrení stačí  uviesť, že ste u nás už boli na vyšetrení a stručný popis ťažkostí, prípadne objednávka e-mailom. Do 24 hod. dostanete notifikačný e-mail s potvrdením termínu Vášho vyšetrenia alebo odmietnutím. Až po obdržaní tohto e-mailu s prísľubom resp. termímom Vášho vyšetrenia sa môžete informovať, prípadne si termín preobjednať u sestry na tel. 035-6423-285.

Skôr, ako odošlete formulár, prečítajte si pravidlá ochrany osobných údajov.

Telefonické objednávky z cudzích okresov prijímame len od pacientov, ktorí už u nás boli aspoň raz vyšetrení. Túto skutočnosť prosíme láskavo v telefonáte oznámiť.
PRED KOLONOSKOPIOU MUSÍ PACIENT U NÁS ABSOLVOVAŤ ÚVODNÉ VYŠETRENIE. Výnimkou sú len prípady, kedy je pacient odoslaný priamo od iného gastroenterológa na vyšetrenie v celkovej anestézii.

Na prvé vyšetrenie si prineste kompletnú zdravotnú dokumentáciu alebo výpis z nej. Pacientom, ktorí u nás už v minulosti boli vyšetrení, stačí aktuálna dokumentácia, ktorá súvisí s terajším ochorením (napr. laboratórne výsledky, prepúšťacia správa a pod.)

Na vyšetrenie pacient potrebuje výmenný lístok od všeobecného lekára alebo iného špecialistu.
Pri kontrole pre ten istý problém do ukončenia vyšetrovacieho a liečebného procesu výmenný lístok nie je potrebný. Rovnako ho nepotrebujú ani u nás dispenzarizovaní pacienti, ktorí sú sledovaní pre chronické choroby.  

Ďakujeme, že ste si uvedené informácie prečítali a tešíme sa na Vašu návštevu.

POZRI:
Fotogaléria
Kedy ku gastroenterológovi
Kde nás nájdete?


© 2001-2020 jozef.klucho
Všetky práva vyhradené

Ak sa Vám článok páčil, pošlite ho ďalej. Ďakujeme.