TOPlist Pre pacientov z iných okresov

GASTROENTEROLÓG s.r.o. Nové Zámky ambulancia pre dospelých

Pre pacientov z iných okresov

Vážení pacienti,
ďakujeme vám za dôveru. Ak ste pred vyšetrením v inej ambulancii uprednostnili naše pracovisko, veľmi nás to teší. Láskavo vás prosíme, prečítajte si tieto oznamy. Umožníte nám tým plánovanie vyšetrení tak, aby sme vás nemuseli zbytočne oberať o váš drahocenný čas. Ďakujeme za pochopenie a dúfame, že podľa potreby vyhľadáte naše služby aj v budúcnosti.   

Ak ste už našim pacientom, nemusíte sa objednávať cez tento formulár, stačí poslať mail na klucho (at) gastroenterolog.com napísať Vaše meno, rok narodenia, poisťovňu a stručne popísať Vaše ťažkosti.

Od 1.4.2013 potrebujete na vyšetrenie písomné odporúčanie všeobecného lekára alebo iného špecialistu, bez odporúčania je vyšetrenie možné len na priamu platbu. Oslobodení od tejto povinnosti u nás sú naši dispenzarizovaní pacienti a kontrolné vyšetrenia.  
Ak ste boli nedávno na vyšetrení u iného gastroenterológa, odporúčame Vám vybrať si konzultačné služby podľa cenníka, nakoľko zdravotná poisťovňa nám Vaše vyšetrenie nemusí uhradiť.  V prípade podvodu budeme postupovať podľa zákona.    

AKO SA OBJEDNAŤ NA VYŠETRENIE?

Keďže chceme maximálne šetriť Váš drahocenný čas a naplánovať si vyšetrenia tak, aby sme sa Vám mohli podrobne venovať, musíme sa na Vaše vyšetrenie vopred pripraviť.  
Láskavo Vás preto prosíme objednávať sa na vyšetrenie výlučne cez tento formulár. (po kliknutí sa odkaz otvorí na novej karte) alebo zvoľte odkaz "Chcem sa objednať". Na odkaz nemusíte klikať hneď, pokojne dočítajte tieto inštrukcie. Ak ste niečo zabudli vyplniť, dotazník sa neodošle a systém Vás upozorní, ktorú rubriku treba doplniť.Pozorne si skontrolujte najmä kontaktné údaje, inak Vám nebudeme môcť odpovedať. Voľbu "Chcem dostať kópiu..." Vám odporúčame nechať zaškrtnutú. Ak ste dostali kópiu na e-mail, ktorý ste uviedli vo formulári, Vaša objednávka bola doručená správne. 
Ak nedostanete odpoveď najneskôr do 48 h. kontaktujte nás na klucho (at) gastroenterolog.com alebo pošlite SMS na 0940 890 823, prípadne zavolajte po 13:00 na 035-6423 285. Predtým sa, prosím presvedčte, či nemáte náš mail v spame. Ďakujeme!

POZRI:
Kde nás nájdete?
Potrebujem konzultáciu

© 2001-2016 jozef.klucho
Všetky práva vyhradené

Ak sa Vám článok páčil, pošlite ho ďalej. Ďakujeme.